Hotel Thanh Nam 3

  • Wi-Fi

Hotel Thanh Nam 3 Ho Či Minovo Město je situovaný ve čtvrti Binh Tan.

Hotel vítá hosty, aby využili balkónu a psacího stolu v pokojích. Koupelny jsou s bidetem, samostatnou toaletou a sprchou.

Tento hotel se nachází asi 5 minut chůze od Co.opMart a 10 minut chůze od autobusového nádraží Kim Ngan. Hotel je 10 minut chůze do centra města Ho Či Minovo Město.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Hotel Thanh Nam 3 Ho Či Minovo Město
Hotel Cat Tien Sa
Cena pouze pro mobilní zařízení

Hotel Cat Tien Sa

378 m od ubytování
USD 21 USD 19
za noc
Lucky hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Lucky hotel

7.2
Dobrý 55 recenzí
515 m od ubytování
USD 13 USD 12
za noc
Ngoc Van Hotel
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ngoc Van Hotel

731 m od ubytování
USD 18 USD 16
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tan Son Nhat
    13 km

    Vlaková nádraží

    Hoa Hung Train Station
    8 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Důležité informace

    Přihlášení: od 12:00 do 23:00
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Hotel Thanh Nam 3 a centrem města?
      Do centra města Ho Či Minovo Město od Hotel Thanh Nam 3 dojdete pěšky za 10 minut.
    • Je letiště blízko Hotel Thanh Nam 3?
      Hotel Thanh Nam 3 se nachází 16 minut jízdy od Mezinarodni letiste Tan Son Nhat.
    • Je v pokojích Hotel Thanh Nam 3 k dispozici pracovní prostor?
      Některé pokoje v Hotel Thanh Nam 3 mají pracovní stůl.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tan Son Nhat
    13 km

    Vlaková nádraží

    Hoa Hung Train Station
    8 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Hotel Thanh Nam 3 Ho Či Minovo Město

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít